Zdravíme naše fanoušky. Vážíme si toho, že nás pravidelně čtete, proto se obracíme nejdříve na vás a teprve pak budeme koukat jinde.

Vybaven.cz se stále rozrůstá a přišel čas to zas trochu víc zainvestovat a nakopnout celý projekt kupředu. Sháníme proto redaktory rovnou dvou typů.

 

Externisté s dokonalou znalostí češtiny a ideálně i cizích jazyků – ti budou mít za úkol sepisovat noviny ze světa výbavy, zpracovávat dodané tipy, překládat zahraniční press release apod. Ohodnocení bude od výkonu, počítejte cca 100,-kč a více za článek, úkolem je ale splnit pravidelný měsíční limit. Více informací osobně či přes soukromé zprávy.

 

Kmenoví redaktoři(ky) s dokonalou znalostí češtiny a ideálně i cizích jazyků – ti budou šéfovat externistům, řídit svůj úsek webu, za který budou zodpovědní, organizovat recenze a upravovat hotové texty. Hodnocení dohodou, jedná se o part time job se stálým platem cca 3-7K (dle výkonu) a spoustou věcným bonusů. A je pak samozřejmě na Vás, zda se z part time stane full time.

Práce převážně z domova (proto s pevnými deadline, pozor na to) a v podstatě po celé republice/Evropě/světě, pokud budete chtít jet na exkurzi do nějaké výroby, případně na nějaký ten světový veletrh.

A teď méně formálně…

Sháníme šikovné pisálky. Pokud vás baví psát, gramatické chyby nacházíte nejen na webech, ale i v tištěných denicích, a místo dobrodružných knížek před spaním pročítáte zahraniční gear blogy, pak jste ten, koho právě hledáme. Nemusíte rozumět všemu, o čem pravidelně píšeme, nemusíte se ve všem vyznat. Musíte ale být schopní pracovat s textem, tvořit superčtivé vlastní články a upravovat hrozivé cizí.

Kontaktujte nás přes soukromé zprávy na naší Facebookové stránce se stručným pojednáním o sobě a ideálně rovnou i s přehledem Vaších článků, slohovek, esejí apod. a zkusíme se nějak dohodnout.

P.S.  Tento článek berte jako první zkušební úkol. Pokud jste ten či ta, koho hledáme, jistě Vám neuniklo hrozivé množství stylistických a gramatických chyb či překlepů. Zkuste prosím ho zpracovat dle svého. Opravit a upravit vše, co budete považovat za vhodné a zaslat nám do zpráv spolu se svým profilem a texty. 🙂