Ano, vyhlašujeme první EDC soutěž na našem webu.

Jakou hlavní cenu jsme pro vás připravili super nadupané taktické brýle značky ESS!

 

Konkrétně tento model: Brýle ESS ICE-1 v hodnotě 1280,-Kč (dle dodavatele Militarysklad.cz)

 

Co musíte udělat?

Jít SEM a vložit tam fotky svého EDC, tedy toho, co denně nosíte. K fotce (fotkám) dodejte popisek každé věci – o jaké konkrétně věci (značka, název, model) se jedná, proč jste vybrali zrovna tento konkrétní předmět, jak dlouho ho vlastníte a jak jste se svým EDC celkově spokojeni. Nebojte se to pořádně rozepsat.

Jak to pojmete, je zcela na vás. Platí však jediná podmínka! Nechceme recykláty, tedy fotky pořízené někdy dříve. Proto soutěžní foto musí obsahovat název našého webu. Je jedno, zda vytisknete logo a položíte ho vedle svého EDC, vyříznete nápis Vybaven.cz na čepeli svého nože, či napíšete na ruku, držící svítilnu. Podmínkou je, aby fotka byla pořízena speciálně pro tuto soutěž. Photoshop pochopitelně neuznáme… 🙂

Redakce webu Vybaven.cz následně vybere 5 finalistů, mezi kterými budete vybírat vítěze. Své příspěvky můžete vkládat až do 31. října. 1. listopadu bude vyhlášeno 5 finalistů.

A ještě jedna věc. Resp. tip pro ty, kdo by chtěl být součástí týmu Vybaven.cz. Pokud nás někdo zaujme svým soutěžním příspěvkem a aktivní účastí v jiných vláknech našeho fóra, vůbec není vyloučeno, že vás oslovíme přes soukromé zprávy a nabídneme účast na projektu Vybaven.cz. Koneckonců před rokem jsem začínal sám a nyní je nás tu 5. Stačí makat.

Teď už je to na vás, pusťte se do toho! 🙂