Je na čase rozehnat podzimní depresi! Vyhlašujeme foto soutěž o 10 cen, první 2 jsou zavírací nože značky Böker! 🙂

 

A neděláme to sami. Tuto soutěž organizujeme ve spolupráci se společností Rösler s.r.o., mimo jiné výhradním dovozcem nožů značky Böker. Z toho vyplývají i ceny:

1. místo – zavírací nůž Magnum Army Rescue

 

2. místo  – zavírací nůž Magnum Volunteer FD

 

3.-5. místo – termo hrnek Böker Thermobecher

 

6.-10. místo – hrnek Böker Kaffeepott

 

Jak tedy na to?

Jsou celkem 2 podmínky.

První podmínkou je samotné téma soutěže – Příroda/Outdoor. Jak to pojmete, je zcela na vás. Je jedno, zda to bude fotka zapadajícího slunce, ohně, stavby iglu či boje v podzimním lese.

Tou druhou je originalita fotky. Nechceme skvosty z vašich archivů, chceme fotky pořízené speciálně pro tuto soutěž. Proto požadujeme, aby v záběru bylo buďto logo značky Böker (viz první obrázek v tomto článku), nebo adresa webu nozeboker.cz. Může to být vytištěné na papírek, zobrazené na mobilu, natištěné na stanu, napsáné na zemi, vyřezané na čele nepřítele, jak je libo.

Cílem je, aby logo nebo adresa byly vyfoceny, ne doplněny později v Paintu či Photoshopu. Pro inspiraci se podívejte třeba na fotky TADY.

 

Soutěží FOTKY, ne fotografové, takže klidně můžete poslat třeba 30 různých fotek a zvýšit tak šance na svou výhru. Nebo třeba obsadit všech 10 finálových pozic.

Ze všech fotek, které k nám dorazí, sestavíme zde na webu závěrečný přehled, vybereme 10 finalistů a necháme vás hlasovat o konečném pořadí.

Soutěž startuje právě teď a fotky přijímáme do 6. prosince včetně.

 

Fotky nám, prosím, posílejte do zpráv na facebooku (LINK), případně na mail vybaven@post.cz.

Držíme palce a těšíme se na vaše výtvory! 🙂

P.S.

zasláním fotografie do soutěže, soutěžící:
– uděluje souhlas se zpracováním zaslaných osobních údajů o ochraně osobních údajů.
– poskytuje organizátorovi soutěže souhlas s publikováním svých fotografií v tiskové nebo elektronické podobě v rámci soutěže a při její propagaci v různých médiích a různými formami.
– prohlašuje, že je autorem zaslaných fotografií a že má souhlas osob se zveřejněním fotografií, na kterých jsou zachyceny.
– prohlašuje, že si není vědom, že by třetí osoba bránila nebo zpochybňovala uveřejnění fotografií.
– nebude publikovat fotografie, které odporují etice, dobré morálce, nebo které porušují zákony a právní normy České republiky
– Organizátor si vyhrazuje právo změnit podmínky této soutěže. Organizátor dále může rozhodnout o případném nezveřejnění přihlášených fotografií nebo o jejich vyřazení ze soutěže, případně učinit v rámci soutěže jiná vhodná organizační opatření (především jedná-li se o fotografie pohoršující nebo neetické, nebo pokud mu to ukládá právní předpis).