Mnoho z nás chce nakupovat kvalitní gear, který je prověřen profesionály, je moderní a používá hi-tech materiály. Proč? Protože v oblasti military na takových věcech často závisí náš život a každá maličkost, která ušetří 1/2 kila nebo 1/4 sekundy, může rozhodovat.

 

Někdy stojí za to pohrabat se v zatuchlých vojenských přebytcích a hledat těch pár pověstných diamantů, ale pokud sháníte něco do ostré akce či náročné služby, tak vám nějaký army-shop rozhodně stačit nebude.

 

Rozhodujícím prvkem nákupu takového vybavení je profesionální konzultace při výběru a samozřejmě špičková kvalita nabízených produktů. To je to, co odděluje zrna od plev, profi obchody od obyč armáčů.

 

Společnost HQH System se od roku 1993 profiluje jako silný partner státních vojenských a bezpečnostních složek, pro které vyvíjí, nakupuje a kompletuje moderní bezpečnostní vybavení. HQH System se tak během let podílel na:

 

  • Dodávkách anti-teroristického bezpečnostního vybavení pro ministerstva vnitra České a Slovenské republiky
  • Dodávkách moderního bezpečnostního vybavení pro Ministerstvo obrany ČR, speciální jednotky, celní orgány a další.
  • Konzultacích a koordinaci projektů zahrnující výzkum, vývoj a nasazení taktického vybavení v aktivních bojových situacích
  • Organizace specializovaných školení na pokročilé obranné a bezpečnostní technologie, u nás i ve světě.

 

Představte si situaci, kdy sháníte taktické vybavení pro mimořádně náročné úkoly. Půjdete do nejbližšího army-shopu, nebo si necháte poradit od proškolených lidí, kteří pracovali na tajných projektech pro vládní agentury a pro speciální policejní / vojenské jednotky? Budete věřit někomu, kdo jen nakupuje a prodává, nebo tomu, kdo se podílí na vývoji nejmodernějších vojenských hraček?

 

Taktické vybavení pro policejní jednotky

Abychom nemluvili jen tak o ničem, pojďme se podívat na jeden konkrétní projekt, o kterém lze veřejně mluvit. Společnost HQH System ve spolupráci s českou firmou CompoTech vyvinula a úspěšně uvedla na trh systém taktických žebříků LADCARB, který je maximálně odolný a našlapaný různými vychytávkami ve stylu Jamese Bonda.

 
Nechápali byste, jak na londýnské výstavě v září 2015 kolem žebříků šmejdili pohlaváři světových armád i známých policejních jednotek.

 

Pokud tedy uvidíte zásahovku, jak se po černém karbonovém žebříku hrne do akce, můžete se vsadit, že jde o LADCARB.

 

Kvalitní vybavení pro smrtelníky

Profesionální servis ale HQH neposkytuje jen vojenským jednotkám a vládním agenturám. V rámci společnosti funguje i e-shop, kde můžete nakupovat vybavení od značek BLACKHAWK!, HSGI, FrogLube, Peli Storm Case, Mystery Range, Vixen, Eberelstock, Sabre Red, Tactical Tailor a mnoha dalších.

 

Každopádně doporučujeme se stavit v novém showroomu, kde se můžete na zboží nejen podívat, ale i ho vyzkoušet a zkonzultovat celý nákup s odborníkem. A pokud jste ve služebním poměru u PČR či AČR, dostanete speciální 10% slevu na celý nákup.

 

VYBÍREJTE KVALITNÍ GEAR !