Před necelým rokem jsem ZDE představil své nové brýle Bolle Silium a stručně popsal první dojmy. Myslel jsem si, že tímto kapitolu uzavírám, brýle po několika měsících zničím či ztratím a bude klid. Opak je pravdou.

 

Tyto brýle mají neskutečnou výdrž a i po tom všem, co se s nimi za ten rok stalo, bez problémů slouží dál. Jak jsem psal v prvním článku, sluneční brýle jsou pro mě spotřebním zbožím, které rozhodně nešetřím. Celý rok jsem Bolle Silium měl neustále po ruce. Buďto na obličeji, nebo takto volně zavěšené na tašce Fat Boy.

 

Nesčetněkrát mi padaly do vody, či na asfalt (dost často spolu s taškou). Měl jsem je na sobě během všech outdoorových akcí, rybolovů či toulek přírodou. Byly snad dvacetkrát vyuzeny kouřem od ohně, který jsem se snažil rozfoukávat za deště.

 

 

Po roce používání jedinou viditelnou vadou na kráse je tento drobný škrábanec, který se objevil po tom, co jsem taškou třísknul o ocelovou ohradu a veškerá energie úderu padla akorát na brýle.

 

Jinak nikde ani stopa. Dokonce z větší části funguje i ten Anti Fog povlak proti zamlžení. 🙂
Takže za sebe mám jasno, už jsem si pořídil další do zásoby a vám to mohu vřele doporučit také.

 

Za tři stovky je to sakra hodně muziky!

bryle

 

Stejně jako před rokem brýle Bolle Silium mám z obchodu Top-Armyshop v rámci barterového obchodu.

Pokračujte na recenzi brýlí Silium ze Sahary, první seznámení s Bollé Silium nebo se podívejte na recenzi nových Bollé Silium+.