Tričko s dlouhým rukávem Voodoo Tactical – pískové. Tričko je ze 100 % předeprané bavlny s potiskem vpředu i na zádech.

Tolik informací od dodavatele Top-Armyshop.cz.

Moje recenze bude rozdělená do dvou částí. Nejdříve suchá fakta, pak emoce.

 

Jak již bylo řečeno, materiál je předepraná bavlna. Gramáž látky nedokážu ani odhadnout, nicméně úplet je dost hutný, tričko už na první pohled vypadá kvalitně. To samé platí i pro potisk. Výrazné barvy, kvalitní práce. Po několika měsících pravidelného nošení a praní nic nevybledlo a neodlouplo se.

 

Na vnitřní straně najdeme již tradiční pro dnešní výrobky divočinku.

 

Ale není jí moc a švy jsou jinak celkem kvalitní.

 

Zvlášť oceňuji pružné konce rukávů. Běžně je totiž vyhrnuji a ani po 15 hodinách neustálého nošení mi nepovolily.

 

Tričko je hodně úzkého střihu a pokud máte raději volnější, může vám to vadit. Materiál je však velmi příjemný a ani po sedmi hodinách cesty vlakem jsem necítil žádný diskomfort. Určitě znáte takový ten pocit, když chcete strhnout látku klidně spolu s vrstvou kůže, jen aby už vás ten hadr nelepil/nesvědil/neobtěžoval. Tak ten se i přes očekávání nedostavil.

 

No a teď emoce :).

Za rok a půl provozu těchto stránek toto triko bude druhý případ, kdy něco vysloveně doporučuji všem čtenářům a jsem přesvědčen, že toho nebudete litovat.

Považuji ale za nutné ještě něco dodat.

Nepotřebujete toto tričko a nikdy ho potřebovat nebudete. Je vám k ničemu, oblečení máte jistě dost. Ale pokud vás opustila přítelkyně, či se k vám naopak nečekaně vrátila, štve vás současné zaměstnání nebo máte mizerný den z jakéhokoli jiného důvodu, kupte si ho. To je totiž věc určená pro zvednutí nálady. Také je to ideální tip na dárek. Naprosto obyčejné, byť kvalitní a pohodlné triko s dlouhým rukávem. Ale je natolik stylové a tacticool, že víc to už snad ani nejde. A to na tom není ani MOLLE vazba! 🙂 Bude vás bavit, budete si ho užívat a až ho zničíte, budete chtít si objednat další. Pro mě je to nyní stejná srdcovka, jako rolák od Infitu.

 

P.S. Zakoupit ho můžete buďto u českého dodavatele Top-Armyshop.cz, nebo přímo od Voodoo Tactical, kde na něj dokonce mají slevu. Akorát mám pocit, že neposílají zboží do ČR, tak si to ověřte.