Na trhu jsou dnes k sehnání stovky různých multifukčních nástrojů. Většinou se nástroje ukrývají v těle kleští nebo nožů. Zeus Handy Tool se ale vydal trochu jinou cestou.

 

Zeus připomíná miniaturní krabičku s nářadím a je zaměřen spíše na civilní trh, než na vojenské využití. Díky sloučení nejpoužívanějších nástrojů, jako jsou kladivo, šroubováky a kleště, potěší každého kutila.

 

Využití si najde i u dobrodruhů, kteří potřebují na cestách například servisovat kolo, nebo si kladivem usnadnit zapichování stanových kolíků.

 

Primárně je to opravdu ale nástroj spíš pro kutily, kteří s sebou nechtějí tahat velkou bednu s nářadím. Přece jenom vychytávky jako svinovací metr nebo vodováhu v přírodě běžně nepoužijeme.


 

Kromě již zmíněných nástrojů naleznete v Zeusu ještě svítilnu (která se dá spolu s vodováhou odpojit od zbytku nástroje), 16 bitů, pilku a nůž. Tělo nástroje je z tvrzeného hliníku.

 

Na Zeus Handy Tool je poskytována desetiletá záruka, takže se zdá, že o kvalitu nástroje se nemusíme bát. Pokud se vám Zeus zalíbil, můžete jeho vývoj podpořit na kickstarteru. Výsledná cena bude 80 aud (1450 kč), ale pokud stihnete ranou fázi kampaně, tak si ho můžete pořídit za necelých 1000 kč (odměna pro Early Bird).