Plánujeme řadu Crash testů a kolegu napadlo, že by se inspiroval na internetu. Strávil tam půl dne a následně, fascinován lidskou blbostí, sestavil tento seznam:

 

Dnes tu pro Vás máme pár tipů, co můžete zkusit udělat, když testujete nože. Začneme zásadní věcí. Pokud se během testu nožem říznete, rozhodně takovéto video okamžitě zveřejněte. Pokud se říznete vícekrát, nebojte se přiznat celou pravdu, jelikož každé říznutí dokazuje vaše zkušenosti s noži.  Na tomto videu se autor oprávněně chlubí čtyřmi stehy:

 

Samozřejmě, taky můžete o nožích už něco vědět a dostanete zhýralý nápad blýsknout se na internetu tím, že takovým zavírákem strom doopravdy pokácíte. Je nezbytně nutné tento proces doplnit o X minut zasvěceného tlachání, což všechny přesvědčí, že kácet kmen o průměru 20 cm s 6cm čepelí je opravdový Meisterstück hodný obdivu:

 

Nešťastníci, co si zakoupili mačetu Camillius Carnivore (viz náš článek ZDE), můžou klidně natočit, jak mačetou vyhrabou hrobeček, do kterého ji umístí potom, co praskne. Pokud nechce prasknout sama od sebe, je vhodné jí pomoct železným bouracím kladivem a celý proces tak urychlit:

 

Bezpodmínečně doporučujeme výše zmíněnou mačetu dát nejprve na hraní dětem, protože jim pomůže mírně zdivočet a dojít k názoru, že by mohli vyzkoušet, co všechno její mocné ostří prokouše a celým veledílem se pochlubit na YT. Virální bomba obsahující sluneční brýle, řev machistických samců, kokosy, vodní pringlsky, sekání lístků ze stromu a závěrečné selfie se všemi přemoženými věcmi je zaručena:

 

Další věc, co se dá celkem bez problémů zvládnout, je vzít pravěkou nebo gumovou palici a nesčetněkrát zatlouct nůž jako hřebík do pořádného kmínku, načež celé video postnete na YT s názvem „knife fail“:

 

Moje neojoblíbenější jsou videa s doslovným názvem „test zneužití nože“. Vezmete prostě nějaký větší nůž a zkusíte s ním na videu dělat naprosto běžné věci. Špičkou rozštípete kus trámku ve svěráku. Svěrák můžete samozřejmě párkrát bodnout taky (na videu v 0:32) a pak si rovnou pohrajte s plechovou krabicí. Poslední věc, co můžete udělat je zkusit nakrájet betonovou tvárnici. Po takovémto výkonu máte jen dvě možnosti: divit se, že to nůž ve zdraví přežil nebo se divit, že je úplně na kaši.

 

Budeme pro Vás podobná videa sbírat a rozhodně brzy přijdeme s dalšími tipy pro všechny milovníky nožů!

P.S. Tolik tedy kolega Matyáš. A já za sebe dodám, že stejně jako nože můžete testovat i větší hračky, například katany… 🙂