Máme v týmu další úklid, některé věci jsou na 50% své původní ceny a máte záruku, že známe přesný stav těchto věcí 🙂

 

Boty Zephyr GTX MID TF Sage, velikost 41,5 (vhodná spíše pro nohu 41, viz naše recenze). Stav nové obuvi, měl jsem je na sobě jen párkrát po tom, co jsem dostal nový pár, viz RECENZE. Cena: 3000,- Kč, běžná cena 4400,- 

 

 

Marttiini Fulltang Curly Birch. Cena: 1000,-Kč (PC 1800,-Kč) Po testech kompletně přebroušeno na menší uhel.

 

Marttiini Polar R (ten černý) , stav skoro nového nože, recenze brzy. Cena: 800,-Kč (PC kolem 1350,-)

 

Nůž Böker Orca Gen 2. Stav téměř nového nože, viz RECENZE. Cena: 4500,-Kč (běžná cena 9000,-Kč)

 

Nůž Maxpedition Fishbelly. Stav – lehce použitý. Cena: 1300,-Kč

 

 

Nůž Boker Plus Mojo Cocobolo, z první série, číslo nože je 0027. Stav zcela nového nože. Cena: 2300,-Kč (běžná cena 5149,-Kč)

 

Kizlyar Supreme Vendetta D2 satin. Cena 2500,-Kč (PC 3600,-Kč). Lehce jetý, na čepeli jsou mírné stopy po zabarvení, holt D2 se nesnese s pravidelnou vlhkostí. Recenze bude cca za měsíc.

 

 

Kizlyar Supreme Alpha D2 Satin. Cena 2500,-Kč (PC 3600,-Kč). Lehce jetý, čepel bez vad, rukojeť je mírně obroušená od pouzdra.
Kizlyar Supreme Survivalist Z D2 Gray Titan. Cena – 3000,-Kč (běžná cena 5560,-Kč). Stav – lehce jetý. Stopy na čepeli a chybí jeden šroubek na rukojeti. Survival příslušenství je nedotčené, viz RECENZE.

 

Camillus Tyrant D2 Fixed Blade. Cena 1500,- (PC 2400). Stav – v podstatě nový nůž, občas nošený, pouzdro obsahuje i diamantový brousek. Recenzi chystáme během 10 dnů cca.

 

Spartan Blades Akribis, S35VN. Cena 7500,- (PC cca 14000,-Kč). Akribis se již nevyrábí, jedná se tak o raritku. Nůž byl používán, což odnesla povrchová úprava na čepeli a S35VN chytla stopovou korozi, ačkoli se o nůž pečovalo. Stav viz foto. Recenzi chystáme do 10 dnů cca. 

 

Spartan Blades Phrike S35VN. Cena: 5000,-Kč (PC 8000,-Kč). Jedná se o použitý nůž, který nás velmi překvapil svou odolností. Snesl toho hodně a stále vypadá velmi dobře. Během dvou týdnů čekejte recenzi a budete zírat, co zažil. 🙂 

 

 

D-Link Hi-Speed USB 2.0 7-Port Hub. Cena: 450,-Kč

 

Digitální tuner AVerTV DVB-T Volar X. Cena: 400,-Kč

 

TP-LINK M5250 3G modem s funkcí WiFi HotSpot. Cena: 1100,-Kč

 

ESP svítilna pro teleskopický obušek vč. pouzdra. Cena: 400,-Kč

 

Nosič pancéřových plátů TMC (Frogman.cz) vč. sumek (woodland). Cena: 2000,-Kč

 

Opaskové pouzdro Yaqui s pojistkou Milec-Lock, pro leváka. Cena: 450,-Kč

 

Pouštní brýle UVEX (originál). Cena: 300,-Kč

 

Univerzální chránič obličeje – kukla s kostrou. Cena za kus: 350,-Kč

 

US chrániče loktů Bijans, originál, woodland. Cena: 350,-Kč

 

No a na závěr dezert!

Už delší dobu chystáme sérii článků o čínských firmách a výrobcích. A už se pomalu blížíme do finále, proto můžeme pustit to, co jsme kupovali jako příklady. První nůž bude Bolte Croc. Velký lovecký nůž z relativně vzácné čínské oceli D53 (nadupanější D2). Všimněte si skvělého zpracování. Například, pouzdro je naprosto skvělé! Cena 2900,-, tedy přesně tolik, kolik jsme platili my.

 

Jedinou vadou na kráse je mírně, opravdu mírně, ohnutá čepel po kalení. Laik si toho pravděpodobně nevšimne, ale upozornit na to musím. Jinak je to pecka.

 

Protikladem bude Erma Alamo, nůž z ATS 34, který v článku poslouží jako ukázka čínské vychcanosti. Je totiž hrozně malý, akorát pro děti, jako první pevný nůž. Cena – 400,-kč

 

Jako hlavní téma čísla v prvním vydání našeho časopisu jsme před rokem zvolili Čínské nákupní platformy, fejky atd. V jednom z článků jsme udělali menší pokus – nakoupili pár damaškových nožů a představili je na Pražské výstavě nožů jako „exkluzivní kousky od šikovných kluků z Asie”, které jsme nabízeli lidem za 300% – 400% od původní částky. Výsledek byl velmi zajímavý, podařilo se nám oklamat jak zkušené sběratele, tak i pár nožířů, kterým jsme nabízeli spolupráci na „tuningu” těchto nožů. No, těšte se na to.

Nicméně máme vše hotovo, žádný z nožů jsme pochopitelně na výstavě neprodali a teď se nám tu zbytečně válí. Proto je prodáváme také. Vesměs za nákupku, cena je navýšena o max pár stovek kvůli tomu, že všechny nože jsme dobrousili, některé vyčistili, vyměnili vložky a promazali, jinak by to na velké výstavě prezentovat nešlo.

Nože vypadají luxusně, hlavně zavíráčky. Něco málo jsme testovali a zdají se celkem použitelné. Avšak absolutně netušíme, jakou ty nože mají kvalitu a jaké tam jsou použity materiály, prodáváme ty hračky tzv. „As is”, tedy tak, jak jsou, se všemi možnými skrytými vadami. Pokud někdo potřebuje hezkou designovku, či shání levný dárek pro neodborné příbuzenstvo, máte příležitost.

Pevný nůž z laminátu, alespoň na pohled. Docela kvalitně zpracovaný, škoda té šmouhy na čepeli. Cena: 600,-Kč

 

Jediný rozebíratelný fulltang, který se nám podařilo sehnat. Takto vypadají i ostatní fulltang nože z Číny. Damaškové tam jsou pouze čepele. Musím ale uznat, že tento nůž se nám zlomit nepodařilo, drží dobře. Cena: 700,-Kč

 

Malý damaškový skinner. Kvalita pokulhává, ale řeže dobře. 🙂 Cena: 600,-Kč

 

Luxusní zavíráček v dárkovém balení. Jde o laminát z uhlíkového jádra a pohledného damašku po stranách, pojistka back lock, na rukojeti perleť Abalone. Vyčištěný, promazaný a lehce dobroušený, aby měl čistý a agresivní řez. Super dárek pro nějakého manažera zavřeného v kanclu. Cena: 1500,-

 

Pevný nůž s damaškovou čepelí (opět laminát). Super pracant, škoda jen, že střenka z buvolího rohu stále „hraje” a mírně se odlepuje od rukojeti. Cena: 1000,-Kč

 

Menší damaškový elegán s perletí na rukojetí. Opravdu moc hezký nožík, který poslouží i jako perfektní dárek. Jediné riziko – asi bylo použito nekvalitní lepidlo a možná se budou pravidelným používáním odlupovat perleťové části, stalo se nám to jednou na výstavě – odlepil se černý proužek. Všechny ostatní drží, ale raději upozorňuji předem. Jinak naprostý luxus. Cena: 1500,-Kč

 

Poštovné po ČR 50,-Kč, poštovné na Slovensko 100,-Kč.

V případě zájmu o jakýkoli produkt pište na anunach@atlas.cz, já to budu předávat dál kolegům. 

Na dobírku neposíláme, platba předem na účet.

 

 

Teď je to zatím vše, následující výprodej další spousty kravin máme v plánu opět brzy:)